Intenties kunt u opgeven op het parochiekantoor of telefonisch. Voor contactgegevens met uw parochiekantoor klik hier. De stipendia voor HH. Missen komen volledig ten goede aan de kerk kas. Dus als tegemoetkoming in de exploitatiekosten van onze kerk.

Het Bisdom Roermond adviseert over de tarieven voor de verschillende diensten. Daarnaast wordt binnen het Dekenaat Kerkrade onderling overleg gepleegd over de gehanteerde tarieven en deze zijn ook voor ons de leidraad. Deze kunnen echter jaarlijks gewijzigd worden.

De bijdrage voor rouw-, trouw en jubileumdienst wordt niet gevraagd van parochianen, die 4 jaar, voorafgaand aan de dag van de betreffende kerkdienst, voldoende kerkbijdrage hebben betaald aan de parochie of aan de parochie van waaruit zij zijn verhuisd naar de huidige parochie.

Tarieven:

Voor de tarievenlijst van 2024 Klik hier

Er bestaat de mogelijkheid om bijvoorbeeld jaardiensten voor een periode van 10 of 20 jaar vooruit te betalen (Stichting).

 

.