Parochiële werkgroepen

Binnen de parochie zijn de onderstaande werkgroepen actief.

Hier onder vind u de contactpersoenen van de vrijwilligersgroepen.

 

Attentiegroep

Mevr. Bertie Schmetz

b.schmetz@ziggo.nl

 

Avondwakegroep

Dhr. Chris Mohr

chrimoh100546@hotmail.com

 

Bloemengroep, voor de versieringen in de kerk

Mevr Loes van Eijsden

l.v.eijsden@zonnet.nl

 

Collectanten

Dhr. Maurice Hanssen

m_hanssen@kpnmail.nl

 

Kerkhofvrijwilligers Spekholzerheide

Dhr. Maurice Hanssen

m_hanssen@kpnmail.nl

 

 

Kerkhofvrijwilligers Gracht

Dhr.Toine Hensgens

a.hensgens@kpnplanet.n.

 

Kerststal opbouwen

Dhr. Toine Hensgens

a.hensgens@kpnplanet.nl

 

Koperpoetsgroep

Mevr. Marie – Louise Giesen

045 –

 

Kosters

Parochiesecretariaat

pastorie@stmartinus.nl

 

Lectoren

Dhr. Piet Dols

pjdols@home.nl

 

Misdienaars / acolieten

Mevr. Marlene Krings

misdienaars.grachterheide@outlook.com

 

Parochiebladvrijwilligers

Mevr. Yvonne Andriolo

nandriolo@cs.com

 

Processiecomité

Mevr. Lies Wetzels

amf.wetzels@telfort.nl

 

 

Vastenaktie

Mevr. Angela Linssen

linssenhub@home.nl